Громадська рада при Львівській ОДА.jpg

Громадська рада при Львівській обласній державній адміністрації є тимчасовим консультативно-дорадчим органом, утвореним для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики.

Поточний склад (на 2019-2021) у кількості 279 осіб затверджений розпорядженням ЛОДА 17 травня 2019.[1]

До Правління ради входить 42 особи, [2] у складі ради є 30 комісій.

Завдання[ред. | ред. код]

Відповідно до Положення про Громадську раду,[3] її основними завданнями є участь в управлінні державними справами шляхом:

  • залучення представників заінтересованих сторін до проведення консультацій з громадськістю;
  • підготовки експертних пропозицій, висновків, аналітичних матеріалів;
  • проведення громадського моніторингу за діяльністю облдержадміністрації.

Люди[ред. | ред. код]

Голова, перший заступник, заступники, секретар та помічник секретаря обрані на засіданні Громадської ради 21 травня 2019.[4][5]

Андрій Болюбаш.jpg

Комісії і їх голови:

Повний склад Громадської ради, затверджений 17 травня 2019.[6]

  1. Алексєєнко Катерина Олегівна — Львівська міська молодіжна громадська організація «Молодіжне об'єднання «Граніт»
  2. Бадунь Андрій Степанович — громадська організація «Асоціація технічних інвентаризаторів «Західтехінвентаризація»
  3. Базилевич Андрій Ярославович — благодійний фонд «Клуб левів міста Львова»
  4. Балицька Людмила Василівна — Львівська обласна територіальна організація роботодавців «Лотор»
  5. Батюк Олег ОрестовичЛьвівська крайова організація Українського cічового cоюзу
  6. Батюк Юрій Орестович — громадська організація «Об'єднання підприємців Львівщини «Крок»
  7. Бачинський Святослав Романович — громадська організація «Правозахисна група «Закон та імператив»
  8. Беркич Володимир Васильович — громадська молодіжна організація «Християнська асоціація УМСА»
  9. Бермес Зоновій МиколайовичАсоціація роботодавців Львівської області
  10. Бєлов Андрій Владиславович — громадська організація «Зелене коло»
  11. Білас Степан Ярославович — громадська організація «Спілка учасників бойових дій в АТО, ООС, добровольців та волонтерів «Побратими об'єднані»
  12. Білий Юрій ВолодимировичЛьвівська обласна організація професійної спілки працівників охорони здоров'я України
  13. Біликівська Анна Романівна — громадська організація «Народна дія Львів»
  14. Білинський Андрій ЯрославовичПервинна профспілкова організація студентів Львівського національного університету імені Івана Франка
  15. Білоус Олексій Володимирович — громадська організація «За право народу»
  16. Біляк Михайло Васильович — громадська організація «Асоціація по створенню Розточанського біосферного заповідника»
  17. Бойчишин Лідія МихайлівнаНаукове товариство імені Шевченка
  18. Болюбаш Андрій Романович — громадська організація «Розвиток громади»
  19. Болюбаш Богдан Ярославович — громадська організація «Гільдія пасічників Опілля»
  20. Бондар Ярослав Михайлович — місцеве відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в місті Львові
  21. Бондарук Леся Станіславівна — громадська організація «Пріоритет права»
  22. Борис Володимир Іванович — громадська організація «Спілка ветеранів АТО Сколівщини»
  23. Бортнічук Олена Олександрівна — громадська організація «Центр просвітництва та розвитку людини»
  24. Буга Осип СтепановичДрогобицька міська організація роботодавців
  25. Булак Олег Романович — Львівська міська організація Всеукраїнської громадської організації «Молодий Народний рух»
  26. Бурик Зоряна Михайлівна — Львівська обласна громадська організація «Округ»
  27. Ваврисевич Ярослава Степанівна — Львівська обласна організація «Товариство українок імені Ольги Басараб»
  28. Вардзаль Олександр Григорович — громадська організація «Центр громадської адвокатури»
  29. Васьків Галина Миронівна — громадська організація «Всеукраїнське об'єднання українок «Яворина»
  30. Ведерніков Василь Олександрович — громадська організація «Екологічно- туристичний просвітницький центр «Здоров'я»
  31. Велійка Іван Богданович — Львівська обласна організація роботодавців автомобільного транспорту «Укравтотранс -Львів»
  32. Велійка Світлана Миколаївна — громадська організація «Рух за збереження річок»
  33. Вітів Ольга Анатоліївна — громадська організація «Золоте майбутнє»
  34. Вовк Віталій Васильович — громадська організація «Всеукраїнська відкрита ліга змішаних єдиноборств Реал Файт Промоушин»
  35. Волосянський Ярослав Миколайович — громадська організація «Старосамбірський рибальський клуб»
  36. Волошин Володимир Іванович — громадська організація «Інститут міжнародних економічних досліджень»
  37. Вуйцик Ігор Михайлович — громадська спілка «Асамблея аграрних палат України»
  38. Галась Любов Федорівна — благодійна організація «Львівське обласне відділення Українськоо фонду культури»
  39. Галуга Мирон Іванович — громадська організація «Об'єднання українських офіцерів»
  40. Ганусей Володимир Миколайович — громадська організація «Ветеранів та пенсіонерів МВС Маорійського району»
  41. Ганяк Софія Василівна — громадська організація «Група моніторингу надр України»
  42. Гарасим Ігор Богданович — благодійна організація «Благодійний фонд «Слава нації»
  43. Гарат Іван Васильович — благодійний фонд «Спадщина Митрополита Шептицького»
  44. Глюк Володимир Васильович — Львівська обласна громадська організація «Інтелектуально-фаховий форум»
  45. Гогоша Ігор Зіновійович — громадська організація «Соборне Козацьке Товариство»
  46. Годяк Максим Іванович — громадська організація «Екомед»
  47. Гой Володимир Богданович — громадська організація «Рідний Сихів»
  48. Гой Степан-Андрій Богданович — громадська організація «Рідний Львів»
  49. Гоменюк Роман Васильович — благодійний фонд «Легіон світла»
  50. Горбатенко Віталій Валентинович — громадська Організація «Громада Та Ініціатива»
  51. Горбацьо Іван Іванович — громадська організація «Асоціація гірських провідників «Ровінь»
  52. Горбач Віктор ВолодимировичЛьвівська обласна організація Всеукраїнської екологічної ліги
  53. Горбовий Богдан Станіславович — громадська організація «Товариство українських наукових викладачів імені Петра Могили»
  54. Гордасевич Богдан Олексійович — Львівське обласне відділення Асоціації діячів естрадного Мистецтва України
  55. Горішник Володимир Львович — громадська організація «Спілка пасічників Львівщини»
  56. Горон Василь Васильович — громадська організація «Державотворець»
  57. Горохівський Олег Євстахійович — громадська організація «Спілка учасників бойових дій «Рятувальники Львівщини»
  58. Грибок Микола Іванович — громадська організація «[[Пасічне братство «Рій»
  59. Гринь Ірина Іванівна — Суспільно-культурне товариство «Холмщина»
  60. Грицків Назар Степанович — Львівська міська молодіжна громадська організація «Золота молодь Винник»
  61. Гужва Віталій Леонідович — Львівська міська громадська організація «Ринкові ініціативи»
  62. Гук Ігор Михайлович — громадська організація «Інститут громадського захисту»
  63. Гук Роман Ігорович — громадська організація «Центр українського націоналізму»
  64. Гулей Андрій Богданович — громадська організація «Асоціація рідкісного захворювання України — легенева гіпертензія»
  65. Гунда Роман Миколайович — громадська організація «Львівська обласна організація Всеукраїнської правозахисної організації «Меморіал» імені В. Стуса
  66. Давидюк Андрій Володимирович — громадська спілка «Всеукраїнське об'єднання «Технічні інвентаризатори України»
  67. Дацій Олег Ігорович — Львівська обласна молодіжна громадська організація «Українська молодь — Христові»
  68. Дацко Олеся Ігорівна — громадська організація «Центр суспільних інновацій»
  69. Дацько Роман МихайловичОб'єднання профспілок Львівщини
  70. Дегтяренко Олексій Олександрович — громадська організація «Громадський актив Львова»
  71. Демків Ірина Миколаївна — благодійна організація «Фонд «Разом для молоді»
  72. Денега Віталій Богданович — громадська організація «Наші Брюховичі»
  73. Депа Роман Іванович — благодійний фонд «Сокіл»
  74. Дереш Леся Андріївна — Львівська обласна організація профспілки працівників текстильної та легкої промисловості
  75. Дзиндра Орест Олегович — громадська організація «Галицька мистецька асоціація»
  76. Дзюпин Марія Олегівна — громадська організація «Фундація імені Григорія Яхимовича»
  77. Дмитренко Юрій Іванович — громадська організація «Об'єднання добровольців»
  78. Дмитришин Василь Осипович — громадська організація «Громадський рух народний контроль Дрогобиччини»
  79. Дмитришин Роман Володимирович — громадська організація «Громада Галіцїї»
  80. Довба Ольга Вікторівна — профспілковий комітет державного підприємства «Рава-Руське лісове господарство»
  81. Довганик Леся Матвіївна — громадська організація «Агенція розвитку підприємства жінок та молоді»
  82. Долінська Лілія Валеріївна — територіальне відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» у Львівській області
  83. Долінський Олег Миколайовичпрофесійна спілка працівників фінансово-банківських установ Львівської області
  84. Драбик Олександра Осипівна — громадська організація «Центр сприяння розвитку підприємництва»
  85. Дробіт Андрій Іванович — громадська організація «Антикорупційний моніторинг Львівщини»
  86. Дуда Олег Романович — громадська організація «Українське лікарське товариство у Львові»
  87. Дуда Роман Романович — громадська організація «Львівський танцювальний центр»
  88. Дума Юрій Іванович — громадська спілка «Федерація спорту інвалідів»
  89. Елейко Тарас Васильович — громадська організація «Товариство пошуку жертв війни «Пам'ять»
  90. Євкарпіді Ірина Євгенівна — громадська організація «Західно-Українське Грецьке національно-культурне товариство їм. Константина Корніактоса»
  91. Жехович Орест Олександрович — громадська організація «Український транспортний союз»
  92. Жмурко Сергій Васильович — Львівська обласна громадська екологічна організація «Західноукраїнське об'єднання лісівників і екологів»
  93. Залужний Роман Юрійович — громадська організація «[[Аналітичний центр «За ЕКОрозвиток»
  94. Зарума Степан Володимирович — громадська організація «[[Аналітичний центр «Експерт- група»
  95. Захарко Юрій Володимирович — громадська організація «Товариство військових мисливців та рибалок Львівщини»
  96. Захваткіна Оксана ІванівнаЛьвівська обласна організація профспілки працівників автомобільного та сільськогосподарського машинобудування України
  97. 3інкевич Ігор Ілліч — громадська організація «Львівська міська федерація водного поло»
  98. Іванів Ігор Ігорович — благодійна організація «Західно-регіональна благодійна організація Міжнародного центру впровадження програм ЮНЕСКО»
  99. Іванків Зоряна Ярославівна — громадська організація «Магдебурзьке право»
  100. Іванків Мирон Данилович — Львівська обласна організація профспілки працівників державних установ України
  101. Іличок Богдан Іванович — громадська спілка «Ліга Українського козацтва»
  102. Ільків Василь Ярославович — організація роботодавців «Об'єднання роботодавців «Добробут»
  103. Ільків Маріанна Теодозіївна — громадська Організація «Мистецька Школа «Маріанни Ільків»
  104. Ільків Олег Іванович — громадська організація «[[Військово-патріотичний вишкіл «Патріот»
  105. Ісарик Любов Василівна — громадська організація «Інститут соціології міст»
  106. Каменецький Максим Костянтинович — громадська організація «Українська спілка учасників АТО»
  107. Карвацька Марія СтепанівнаЛьвівська обласна організація профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України
  108. Качмар Михайло БогдановичЛьвівська обласна організація Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
  109. Кащак Мар'яна Андріївна — благодійна організація «Львівська освітня фундація»
  110. Кіц Олег Ігорович — Львівська обласна організація народно-демократичного об'єднання «Нова Україна»
  111. Климишин Микола Дмитрович — Асоціація «Спілка власників автостоянок та операторів зон паркування»
  112. Кміт Ярослав Михайлович — громадська організація «Львівське cтавропігійське ,ратство»
  113. Кобрин Віталій Ігорович — громадська організація «Інвалідів — учасників бойових дій АТО»
  114. Ковальчук Богдан Євтихійович — громадська організація «Західноукраїнський регіональний інститут громадянського суспільства ім. Ярослава Мудрого»
  115. Ковальчук Наталія Іванівна — громадська організація «[[Всеукраїнське об'єднання «Справедливість і Честь»
  116. Ковтун Максим Сергійович — громадська спілка «Студентське братство Львівщини»
  117. Когут Ганна Ярославівна — Міжнародна громадська організація «Українське козацтво»
  118. Когут Микола Васильович — громадська організація «Асоціація деревообробників та лісозаготівельників Львівщини»
  119. Козицький Андрій Богданович — громадська організація «Львівський блок»
  120. Козицький Мар'ян Богданович — благодійна організація громадської організації «Україна. Реформи та порядок»
  121. Козло Богдан ЙосиповичЛьвівська обласна організація профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України
  122. Колос Богдан ОлексійовичІнститут дослідження і вдосконалення життя людини та управління державою
  123. Комарницький Юрій Дмитрович — громадська організація «[[Агенція регіонального розвитку «Перспектива Стрийщин»
  124. Коновський Павло Іванович — громадська організація «[[Спортивно- патріотичне товариство «Шквал»
  125. Копильчак Олег ПетровичЛьвівське обласне відділення Національної хореографічної спілки України
  126. Копичин Наталія Ігорівна — громадська організація «Дрогобич — добрий дім»
  127. Коренєва Інга Констянтинівна — громадська організація «Львівська асоціація сомельє»
  128. Коропецька Ірина Богданівна — громадська організація «Гільдія вчителів»
  129. Коропецький Ярослав МафтейовичОрганізація роботодавців міста Львова
  130. Косик Олег Осипович — громадська організація «Український Господар»
  131. Костик Володимир Степанович — місцевий осередок Всеукраїнської громадської організації «Союз захисту підприємництва»
  132. Коць Ігор Вікторович — громадська організація «Твій дім — Україна»
  133. Кравець Тарас Мирославович — громадська організація «Молодіжна ліга спорту та спортивного туризму»
  134. Кришталь Володимир Петрович — Бориславська міська громадська організація «Асоціація роботодавців м. Борислав»
  135. Кузик Уляна Анатоліївна — відокремлений підрозділ громадської організації «Правий сектор»
  136. Кузько Мар'яна Михайлівна — громадська організація «Батьки в дії»
  137. Кузьмин Петро Михайлович — місцеве відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» у м. Червонограді Львівської області
  138. Куліш Оксана Анатоліївна — Львівський міський благодійний фонд «Сестри Даліли»
  139. Кунтий Назар Орестовичтериторіальне об'єднання організацій профспілок Національного форуму профспілок України у Львівській області
  140. Курій Михайло Михайлович — первинна профспілкова організація державного підприємства «Старосамбірське лісомисливське господарство»
  141. Куропась Ірина Степанівна — громадська організація «[[Громадська рада «Яворівщина»
  142. Кутейников Євген Миколайович — громадська організація «[[Львівська молодіжна громадська організація «Меморіал»
  143. Куць Ігор Володимирович — громадська організація «Екосистема Україна»
  144. Лазар Олег Миколайович — громадська організація «[[Львівська обласна організація «Ветеранський рух»
  145. Левицький Тарас Миколайович — Львівська крайова організація Всеукраїнської громадської організації «Молодий Народний рух»
  146. Легкобит Ірина Сергіївна — громадська організація «Молодіжно-жіночий тендерний центр імені Наталії Кобринської»
  147. Литвинець Антон ІвановичКурія Львівської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви
  148. Ліуш Юрій Богданович — громадська організація «Правове співробітництво»
  149. Логин Олег Степанович — громадська організація «[[Центр духовної і психологічної підтримки та взаємодопомоги на засадах християнської моралі «Дорога»
  150. Лопата Остап Олегович — Львівська обласна організація «Центр Ініціатив Львівщини»
  151. Лудчак Володимир Юрійович — членська благодійна організація «Галицька лікарняна каса»
  152. Луць Олександра Григорівна — громадська організація «Асоціація лікарів католиків»
  153. Любінець Олег Володимирович — громадська організація «Товариство з громадського здоров'я Львівщини»
  154. Мазан Роман Андрійович — громадська організація «Студії екологічних досліджень»
  155. Мазуренко Зіновія Миронівна — громадська організація «Золочівське районне громадсько-патріотичне об'єднання «Український чин»
  156. Максимець Василь ЙосиповичЛьвівська обласна організація профспілки працівників лісового господарства України
  157. Маланюк Назарій Юрійович — громадська організація «Європейська екологічна ініціатива»
  158. Мамаєва Стелла Пантелеївна — громадська організація «Деревообробники та лісозаготівельники Сколівщини»
  159. Марийчук Наталя Валеріївна — громадська організація «Громадський рух переселенців Донбасу»
  160. Марикобила Степан ДмитровичЛьвівське міське відділення Всеукраїнського об'єднання ветеранів
  161. Маркін Андрій Ігорович — громадська організація «Медичне об'єднання «Норма»
  162. Микита Орест Тарасович — громадська спілка «Агенція місцевого економічного розвитку Яворівщини»
  163. Микитин Анна Іванівна — Львівське відділення міжнародної організації «Жіноча громада»
  164. Микитів Степан Петрович — Перемишлянська районна громадська організація «Майбутнє Опілля»
  165. Миколайчук Орест Ігорович — громадська організація «Спортивний актив Львівщини»
  166. Микула Ростислав Леонідович — громадська організація «Академія виборчих перегонів»
  167. Михайлюк Ольга Дмитрівна — благодійна організація «[[Благодійний фонд «Львівська дитяча галерея»
  168. Михаляк Валентина Порфирівна — благодійна організація «Моя Оселя»
  169. Мицько Юлія Романівна — громадська організація «[[Молодіжна спортивно-туристична організація «Сила та розум»
  170. Моравецька Наталія Василівна — благодійна організація «[[Благодійний фонд «Народне джерело»
  171. Морушко Олександр Олександрович — Львівська обласна громадська організація «Разом»
  172. Мужиловська Тетяна Іванівна — громадська організація «Львівська обласна федерація кікбоксингу»
  173. Музика Павло Михайлович — громадська організація «Львівська аграрна палата»
  174. Муковнін Анатолій Петрович — громадська організація «[[Спілка учасників бойових дій, пенсіонерів і ветеранів Збройних Сил України, інших збройних формувань та правоохоронних органів Західного регіону України]]»
  175. Муль Тарас Володимирович — громадська організація «Варта Руху»
  176. Настасяк Олег Іванович — Миколаївська районна організація Українського товариства мисливців та рибалок
  177. Наугольник Іван Іванович — громадська організація «Бібрська асоціація депутатів першого демократичного скликання»
  178. Невзгода Олександр Ананійович — громадська організація «Західноукраїнська торакальна асоціація»
  179. Ненчук Денис Йосипович — громадська організація «Асоціація бойових мистецтв та єдиноборств»
  180. Новосад Віталій Мирославович — громадська організація «Комітет екологічного порятунку України»
  181. Нога Богдан Федорович Всеукраїнська — громадська організація «Національний комітет по боротьбі з корупцією»
  182. Олійник Андрій Миронович — первинна профспілкова організація Львівського обласного центру громадського здоров'я профспілки працівників охорони здоров'я України
  183. Островський Мирон Миколайович — громадська організація «Львівський центр соціального захисту та реабілітації осіб з інвалідністю «Созарін»
  184. Очабрук Ігор Васильович — громадська спілка «Український патріотичний собор»
  185. Павленко Євген Валерійович — громадська організація «Бойове товариство учасників бойових дій — 333»
  186. Павленко Василь Осипович — Львівське обласне об'єднання організацій роботодавців «Об'єднання роботодавців Львівської області»
  187. Палас Віктор Григорович — громадська організація «Громадський рух «Самостійна Україна»
  188. Панова Ірина Борисівна — громадська організація «Самозахист»
  189. Пасічний Роман Ярославович — громадська організація «Молодіжний інформаційно-консалтинговий центр «За якісний транспорт»
  190. Паславський Петро Іванович — громадська організація «Наше Рудно»
  191. Пастушенко Ольга Борисівна — громадська організація «Львівський відділ Союзу українок»
  192. Пеленський Тарас Степанович — громадська організація «Всеукраїнський рух за людські права»
  193. Пенцак Михайло Юрійович — Львівський обласний осередок громадської організації «Українська студентська свобода»
  194. Петрів Алла Петрівна — громадська організація «Батьківська рада Львівщини»
  195. Петрів Василь Антонович — Львівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації «Захист дітей війни»
  196. Петрівський Микола Михайлович — громадська організація «Захист власників об'єктів нерухомості»
  197. Писарчук Наталія АнатоліївнаПеремишлянська районна організація роботодавців
  198. Пітко Ярослав Михайлович — Львівське обласне об'єднання Всеукраїнського товариства ім. Т. Шевченка «Просвіта»
  199. Попович Микола Миколайович — громадська організація «Свій край»
  200. Потурай Тарас Ігорович — благодійний фонд «Назарет»
  201. Предко Володимир Миколайович — громадська організація «Суспільна перспектива»
  202. Приндак Василь Петрович — громадська екологічна організація «Природа»
  203. Проць Наталія Ігорівна — благодійна організація «Благодійне товариство «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» м. Львів»
  204. Прус Віталій Володимирович — громадська організація «Ділова Львівщина»
  205. Пукаляк Роман Михайлович — благодійна організація «Львівська асоціація алергологів, імунологів, імунореабілітологів»
  206. Пуляєва Людмила ВікторівнаЛьвівська обласна організація Національної спілки письменників України
  207. Пшик Андрій Святославович — громадська організація «Центр соціальною захисту населення»
  208. Пшик Христина Святославівна — громадська організація «Товариство регіональних економічних і національних досліджень»
  209. Репех Василь ПетровичЛьвівська обласна організація Товариства лісівників України
  210. Рибак Анастасія Анатоліївна — благодійний фонд «Ми-єдина родина»
  211. Риботицька Соломія Володимирівна — Львівське регіональне суспільно-культурне товариство «Надсяння»
  212. Ривак Іван МиколайовичЛьвівське обласне об'єднання організацій роботодавців
  213. Романюк Ольга Іванівна — громадська організація «Національне екологічне бюро»
  214. Рутар Степан Михайлович — Львівська обласна громадська організація «Громадсько-патріотичне об'єднання «Український чин»
  215. Саврій Ігор Ярославович — громадська організація «Автосотня самооборони»
  216. Савченко Олександр Володимирович — Львівська міська громадська організація «Фонд захисту сім'ї»
  217. Садовський Андріан Володимирович — громадська організація «Регіональний інформаційно-навчальний та комунікаційний центр»
  218. Свереда Зіновій Іванович — громадська організація «Сталий ринок»
  219. Середа Юлія Олександрівна — благодійний фонд «Джерело милосердя і добра»
  220. Седіло Григорій Михайлович — громадська організація «Товариство «Сільський господар»
  221. Сениця Назар Іванович — молодіжна громадська організація «Спілка студентів та молодих науковців»
  222. Сернецький Микола Миколайович — благодійна організація «Благодійний фонд «Сліпчани» Дорожної профспілкової організації Львівської залізниці»
  223. Сидорук Дмитро Юрійович — громадська організація «Львівська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України]]»
  224. Сипливий Микола Данилович — громадська організація «Спілка учасників АТО корпус УНСО»
  225. Сікора Олександр Петрович — громадська організація «Туристичний інформаційний центр Стрия»
  226. Сірків Олег Богданович — громадська організація «Правда і закон»
  227. Скіра Роман Володимирович — громадська організація «Центр підтримки і сприяння захисту прав людини»
  228. Служинська Олександра Богданівна — благодійний фонд «Салюс»
  229. Смолинець Наталія Василівна — Львівська міська громадська організація «Ліствиця»
  230. Соломонко Дмитро Олександрович — громадська організація «Львівська екологічна варта»
  231. Спринський Іван Мирославович — громадська організація «Рабів до раю не пускають»
  232. Старчак Юлія Олегівна — громадська організація «Львівський жіночий літературний клуб»
  233. Стельмах Уляна Михайлівна — Личаківська районна організація м. Львова «Товариство Червоного Хреста України»
  234. Стех Валентин Юрійович — Львівська крайова громадська організація «Галицьке ставропігійське козацтво імені гетьмана Петра Сагайдачного»
  235. Столяров Юрій МихайловичЛьвівська обласна організація Національної спілки архітекторів України
  236. Сурма Святослав Іванович — благодійний фонд «Фонд громад «Рідня»
  237. Тарнавський Михайло ІвановичЛьвівська обласна організація профспілки працівників агропромислового комплексу України
  238. Тітик Ігор Степанович — громадська організація «Об'єднання колективного управління «Оберіг»
  239. Тлустик Любомир Ігорович — молодіжно-дитяча організація «Майбутнє дітям»
  240. Токар Орест МихайловичЗолочівська районна організація роботодавців
  241. Троценко Марина Юріївна — Об'єднання громадян «Громадянська європейська співпраця»
  242. Тупий Роман Васильович — Всеукраїнська громадська організація «Ніхто крім нас»
  243. Турецький Володимир Васильович — громадська організація «Мистецький фонд імені Короля Данила»
  244. Турка Андрій Зіновійович — громадська організація «Стоп корупції»
  245. Федерлян Володимир Мирославович — Всеукраїнська профспілка «Захист прав»
  246. Федун Богдан Андрійович — громадська організація Львівська обласна молодіжна організація «СОКІЛ»
  247. Федуняк Андрій Ярославович — громадська організація «Еко патруль»
  248. Ферин Світлана Миколаївна — громадська організація «Сила Карпат»
  249. Фещук Володимир Юрійович — громадська організація «Спортивний клуб «Легіон «Львів»
  250. Фітьо Андріян Мирославович — громадська організація «Офіс залучення інвестицій в малий та Середній Бізнес»
  251. Фіцуляк Мирослав Романович — Львівський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації «Товариство відродження української нації»
  252. Хараху Сергій Олександрович — Львівська обласна молодіжна громадська організація «Юнацтво»
  253. Хмизюк Роман ВолодимировичЛьвівська обласна організація Спілки української молоді в Україні
  254. Хміль Ігор Євгенович — громадська організація «Регіональна агенція розвитку території Свірзької сільської ради»
  255. Хоминяк Назарій Богданович — громадська організація «[[Спортивний клуб «Сьогун-Львів»
  256. Христинич Марія ІванівнаЛьвівське обласне відділення Національної всеукраїнської музичної спілки України
  257. Царьова Галина Миколаївна — громадська організація «На крилах ангелів, діти з особливими потребами»
  258. Цигилик Олександр Романович — громадська організація «Об'єднання інвалідів Львівщини»
  259. Цимбала Микола Іванович — громадська організація «Слава нації»
  260. Чад Іван Петрович — громадська організація «Центр громадського моніторингу»
  261. Чайківський Тарас Володимирович — Львівське обласне козацьке товариство Всеукраїнської громадської організації «Українське реєстрове козацтво»
  262. Чемерис Михайло ІвановичЛьвівська обласна галузева організація роботодавців працівників текстильної та легкої промисловості
  263. Черепанич Оксана Михайлівна — відокремлений підрозділ громадської організації «Ділові українські жінки у Львівській області»
  264. Чупило Олег Володимирович — Львівська міська громадська організація «Козацьке стрілецьке братство»
  265. Шатрук Василь Миколайович — громадська організація «Центр ініціативної молоді»
  266. Шатський Володимир МихайловичЛьвівська обласна галузева організація роботодавців меблевиків
  267. Швайка Андрій Володимирович — Львівська обласна громадська організація «Львівтрансзахист»
  268. Шведюк Тетяна ІванівнаБлагодійний фонд ім. В. Башти
  269. Шевчук Ірина Богданівна — громадська організація «Львівська обласна асоціація медичних сестер»
  270. Шендюх Юрій АндрійовичЛьвівська обласна організація роботодавців транспорту
  271. Шепінько Данило Ігорович — громадська організація «Молодіжний націоналістичний конгрес-Львів»
  272. Шимчак Сергій Іванович — громадська організація «Ветеранська спілка воїнів АТО»
  273. Шміло Роман Романович — громадська організація «Львівська обласна федерація боротьби самбо»
  274. Штайн Володимир Ярославович — молодіжна громадська організація «Галицька ліга КВН»
  275. Штибель Василь Григорович — первинна профспілкова організація комунального закладу Львівської обласної ради «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «Охматдит» Вільної профспілки медичних працівників України
  276. Шуб Андрій Ісаакович — громадська організація «Громадська палата України»
  277. Яблонський Ігор Романович — відокремлений підрозділ громадської спілки «Об'єднання народного контролю України» по Львівській області
  278. Яворський Михайло Олександрович — громадська організація «Офіс ідей»
  279. Яцейко Дмитро Романович — молодіжна громадська організація «Молодість»

Діяльність[ред. | ред. код]

У каденції 2019-2021, станом на 7 травня 2020:

  • Впроваджено систему документообігу (журнали вхідної та вихідної кореспонденції, розгляд та контроль звернень);
  • Налагоджено комунікацію через e-mail, Facebook, телефон;
  • Започатковано особистий прийом громадян;
  • За заступниками голови ГР закріплено 3-4 комісій для покращення ефективності роботи;
  • Діяльність ГР звіти голови висвітлюються в соціальних мережах та ЗМІ.

Проведено:

Розглянуто 133 звернення до ГР, з яких 86 вирішені позитивно, інші — в процесі вирішення.

Громадською радою ініційовано 172 звернення, з яких 103 вирішені позитивно, решта — розглядаються.

1 серпня 2019 на засіданні Правління ГР вперше відбулось публічне обговорення кандидатів на посаду заступників очільника Львівщини за участі членів громадської ради.[7]

4 листопада 2019 відбувся Форум громадських рад Львівщини — з метою об'єднання представників громадських рад з різних районів області та налагодження тісної співпраці між ними.[8]

22 листопада 2019 голова Львівської ОДА Маркіян Мальський публічно звітував перед членами Правління Громадської ради.[9]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Roz_511(1).pdf Розпорядження ЛОДА від 17 травня 2019
  2. На Львівщині відбулось засідання Правління Громадської ради при облдержадміністрації, Львівська обласна державна адміністрація, 24 вересня 2019
  3. Положення про Громадську раду при Львівській обласній державній адміністрації, ЛОДА, переглянуто 12 січня 2021
  4. Андрія Болюбаша переобрали головою Громадської ради при Львівській обласній адміністрації, Львівська обласна державна адміністрація, 21 травня 2019
  5. Протокол засідання Громадської ради, 21 травня 2019
  6. Roz_511(1).pdf Розпорядження ЛОДА від 17 травня 2019
  7. Вперше відбулось громадське обговорення кандидатур на посади заступників голови Львівської ОДА, Львівська обласна державна адміністрація, 1 серпня 2019
  8. «Майбутнє – за голосом громадськості», - Маркіян Мальський у межах Форуму Громадських рад Львівщини, Львівська обласна державна адміністрація, 4 листопада 2019
  9. Фотозвіт засідання Правління Громадської ради при Львівській ОДА від 22.11.2019, Громадська рада при Львівській ОДА, 22 листопада 2019

Посилання[ред. | ред. код]

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.