FANDOM


Громадська рада при Міністерстві культури України

Люди Редагувати

Склад Громадської ради при Міністерстві культури України затверджений наказом Міністерства культури України від 23.07.2018 № 648[1]

Комісія з питань свободи совісті

  1. Костенко Олена Данилівна, Релігійна організація «Релігійна громада повного Євангелія «Ранкова Зірка» у Голосіївському р-ні м. Києва»
  2. Котлякова Лариса Костянтинівна, ВГО «Спілка християнських письменників України»
  3. Кривич Надія Михайлівна, ГО «Врятуй дерево»
  4. Крючкова Олена Анатоліївна, Благодійний фонд «Інститут благодійності»
  5. Сомов Андрій Едуардович, ГО «Асоціація Християн-юристів України»

Комісія з питань культурної спадщини та культурних цінностей

  1. Білас Наталія Миколаївна, ГС «Західноукраїнська спілка музеїв»
  2. Кириленко Вадим Вікторович, Первинна профспілкова організація Національного заповідника «Софія Київська»
  3. Корецький Микола Христофорович, ГС «Київське міське товариство греків ім. Костянтина Іпсіланті»
  4. Назаренко Віталій Вікторович, ГО «Всеукраїнська асоціація музеїв»
  5. Нікіфорова Ірина Анатоліївна, ГО «Андріївсько-Пейзажна ініціатива»
  6. Рутковська Ольга Анатоліївна, ГО “Українське товариство охорони пам’яток історії та культури» «УТОПІК»
  7. Соловйова Марина Михайлівна, ГО «ЧОТИРИ КОРОЛЕВИ»
  8. Юрченко-Микита Олена Володимирівна, Всеукраїнська громадська організація «Український комітет Ради музеїв «ІКОМ» (ВГО «ІКОМ України»)

Комісія з питань міжнаціональних відносин та культурного розмаїття

  1. Арнаут Федора Іванівна, Всеукраїнська громадська організація «Союз гагаузів України»
  2. Булгару Артем Іванович, ГО «Національно-культурне товариство «ГАГАУЗЛАР»
  3. Валєєв Емір Хамітович, ГО “ВСЕУКРАЇНСЬКА АСАМБЛЕЯ ТАТАР»
  4. Григоріченко Петро Дмитрович, Всеукраїнська спілка громадських організацій «Конгрес Ромен України»
  5. Данієлян Єрванд Жоресович, ВГО «Національний конгрес вірмен України»
  6. Дем’янчук Дар'я Юріївна, ГО «Рада національних спільнот України»
  7. Дончаєв Магомед Алікович, ВГО «Діаспора чеченського народу»
  8. Калімулін Артур Гафурович, ГО «КИЇВСЬКА ТАТАРСЬКА ГРОМАДА»
  9. Келіогло Василь Григорович, ГО «Гагаузьке національно-культурне товариство «Халк Бірлій»
  10. Коваленко Людмила Федорівна, Благодійна організація «ЦЕНТР НІМЕЦЬКОЇ КУЛЬТУРИ «Відерштраль»
  11. Хоменко Олена Віталіївна, ГО «Товариство польської культури ім. З.Красинського

Комісія з питань мистецтв та культурно-мистецької освіти

Докладніше див. Комісія з питань мистецтв та культурно-мистецької освіти ГР при Мінкультури України (2018-2020)
  1. Кдирова Інеш Осербаївна, Творча спілка «Асоціація діячів етнічного мистецтва»
  2. Крец Ганна Михайлівна, ГО «Допомога і Милосердя»
  3. Несен Оксана Петрівна, ГО «Славне життя»
  4. Новицька Людмила Яківна, ГО «Екологія та соціальний захист смт. Баришівка Київської області»
  5. Обласова Ольга Ігорівна, ГО “Яскрава країна»
  6. Пероганич Юрій Йосипович, ГО «Творча еліта України»
  7. Стебельська Олена Стефанівна, ГО «Арт-Креатив»
  8. Стогній Олена Михайлівна, ГО «Країна життя»
  9. Черватюк Людмила Дмитрівна, ГО «ЖІНКИ МАЙБУТНЬОГО»
  10. Шатунов Віктор Антонович, Білоцерківська міська ГО «Центр мистецтв та духовної культури «Образ»

Список представників інститутів громадянського суспільства, допущених до установчих зборах 09.07.2018 року з формування складу Громадської ради при Міністерстві культури України

  1. Білас Наталія Миколаївна, Громадська спілка «Західноукраїнська спілка музеїв»
  2. Білецький Віталій Васильович, Громадська організація «ГРОМАДА АНДРІЇВСЬКИЙ УЗВІЗ»
  3. Бондаренко Анастасія Володимирівна, Благодійна організація «Благодійний фонд «Право на захист»
  4. Булгару Артем Іванович, Громадська організація «[[Національно-культурне товариство «ГАГАУЗЛАР»
  5. Валєєв Емір Хамітович, Громадська організація “ВСЕУКРАЇНСЬКА АСАМБЛЕЯ ТАТАР]]»
  6. Василенко Вікторія Станіславівна, Громадська організація «Молодіжна асоціація релігієзнавців»
  7. Григоріченко Петро Дмитрович, Всеукраїнська спілка громадських організацій «Конгрес Ромен України»
  8. Данієлян Єрванд Жоресович, Всеукраїнська громадська організація «Національний конгрес вірмен України»
  9. Дем’янчук Дар’я Юріївна , Громадська організація «Рада національних спільнот України»
  10. Дончаєв Магомед Алікович, Всеукраїнська громадська організація «Діаспора чеченського народу»
  11. Калімулін Артур Гафурович, Громадська організація «КИЇВСЬКА ТАТАРСЬКА ГРОМАДА»
  12. Кдирова Інеш Осербаївна, Творча спілка «Асоціація діячів етнічного мистецтва»
  13. Келіогло Василь Григорович, Громадська організація «Гагаузьке національно-культурне товариство «Халк Бірлій»
  14. Кириленко Вадим Вікторович, Первинна профспілкова організація Національного заповідника «Софія Київська»
  15. Коваленко Людмила Федорівна, Благодійна організація «ЦЕНТР НІМЕЦЬКОЇ КУЛЬТУРИ «Відерштраль»
  16. Корецький Микола Христофорович, ГС «Київське міське товариство греків ім. Костянтина Іпсіланті»
  17. Костенко Олена Данилівна, Релігійна організація «Релігійна громада повного Євангелія «Ранкова Зірка» у Голосіївському р-ні м. Києва»
  18. Котлякова Лариса Костянтинівна, Всеукраїнська громадська організація «Спілка християнських письменників України»
  19. Крец Ганна Михайлівна, Громадська організація «Допомога і Милосердя»
  20. Кривич Надія Михайлівна, Громадська організація «Врятуй дерево»
  21. Крючкова Олена Анатоліївна, Благодійний фонд «Інститут благодійності»
  22. Мікітен Сергій Анатолійович, Громадська організація «Ведичний Світ»
  23. Назаренко Віталій Вікторович, Громадська організація «Всеукраїнська асоціація музеїв»
  24. Несен Оксана Петрівна, Громадська організація «Славне життя»
  25. Нікіфорова Ірина Анатоліївна, Громадська організація «Андріївсько-Пейзажна ініціатива»
  26. Новицька Людмила Яківна, Громадська організація «Екологія та соціальний захист смт. Баришівка Київської області»
  27. Обласова Ольга Ігорівна, Громадська організація “Яскрава країна]]»
  28. Палутов Микола Миколайович, Громадська організація «Союз Марі України»
  29. Пероганич Юрій Йосипович, Громадська організація «Творча еліта України»
  30. Рутковська Ольга Анатоліївна, Громадська організація «Українське товариство охорони пам'яток історії та культури» (УТОПІК)
  31. Соловйова Марина Михайлівна, Громадська організація «Чотири королеви»
  32. Сомов Андрій Едуардович, Громадська організація «Асоціація Християн-юристів України»
  33. Стебельська Олена Стефанівна, Громадська організація «Арт - креатив»
  34. Стогній Олена Михайлівна, Громадська організація «Країна життя»
  35. Хоменко Олена Віталіївна, Громадська організація «Товариство польської культури ім. З.Красинського»
  36. Черватюк Людмила Дмитрівна, Громадська організація «ЖІНКИ МАЙБУТНЬОГО»
  37. Шайтан Олександра Федорівна, Федерація грецьких товариств України
  38. Шатунов Віктор Антонович, Білоцерківська міська громадська організація «[[Центр мистецтв та духовної культури «Образ»
  39. Юрченко-Микита Олена Володимирівна, Український комітет ІКОМ

2016-2018 Редагувати

Склад Громадської ради при Міністерстві культури України, затверджений наказом Міністерства культури України 22.07.2016 р. № 591

Комісія з питань свободи совісті
  • Безкровний Г. М., Українська Уніонна Конференція Церкви Адвентистів Сьомого Дня
  • Василенко В. С., Молодіжна громадська організація «Молодіжна асоціація релігієзнавців»
  • Котлякова Л. К., Всеукраїнська громадська організація «Спілка християнських письменників»
  • Оганесян О. М., Українська Єпархія Вірменської Апостольської Церкви
  • Сліпенко Д. Л., ГО «Асоціація христян-юристів України
Комісія з питань культурної спадщини та культурних цінностей
  • Жилкін Я. О. Всеукраїнська громадська організація «Союз «Народна пам'ять»
  • Кожушко Б. В. Українське товариство охорони пам’яток історії та культури
  • Нагайко Т. Ю. ГО «Переяславський скарб»
  • Невмержицька І. М. ГО «Відкритий інформаційний простір «Гласність»
  • Нікіфорова І. А. ГО «Андріївсько-Пейзажна ініціатива»
  • Разінкова Л. Б. Громадська спілка «Західноукраїнська спілка музеїв»
  • Соловйова М. М. ГО «Чотири королеви»
  • Юрченко-Микита О. В. Український комітет ICOM
Комісія з питань міжнаціональних відносин та культурного розмаїття
  • Валєєв Е.Х. ГО «Всеукраїнська Асамблея татар»
  • Єфимищ Н. М. ГО «Спілка уральських народів України»
  • Жмурко О. П. Міжнародний фонд «Відродження»
  • Келіогло В. Г ГО «Гагаузьке національно-культурне товариство»Халк Бірлій»
  • Лобасок І.О. МГО «Інтернаціональний союз»
  • Мекахаль Н. Ю ГО «Інститут міжнародних досліджень і співробітництва»
  • Монастирський А. І Єврейський форум України
  • Садаєв С. А. ВГО «Діаспора чеченського народу»
  • Фараджаллах М. А. ГО «Україна по-арабськи»
  • Фєтєску А. С. ГО «Всеукраїнська національно-культурна молдавська Асоціація»
  • Хачатрян Л. Е. ГО «Форум народів України»
Комісія з питань мистецтв та культурно-мистецької освіти
  • Бондаренко А. І., Національна спілка композиторів України
  • Кожевніков В. С. ГО «Організація збору, розподілу, та колективного управління суміжними правами в Україні»
  • Крец Г. М. ГО «Допомога і милосердя»
  • Мієнко В. К. Товариство з обмеженою відповідальність «Телерадіокомпанія «Студія 1+1»
  • Негрій Т. Д. Асоціація працівників, колективів, організацій культури та мистецтва України
  • Нужа Г. В. ВГО «Спілка музикантів України»
  • Стебельська О. С. ГО «Арт-Креатив»
  • Стогній О. М. ГО «Країна і життя»
  • Ступак С. К. Об'єднання «Оберіг»
  • Тимошенко С.В. Релігійна громада повного Євангелія «Ранкова Зірка»
  • Черватюк Л.Д. ГО «Жінки майбутнього»

Примітки Редагувати

Посилання Редагувати

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.