FANDOM


Склад експертно-консультативного комітету з цифрових технологій в освіті при Міністерстві освіти і науки України

Затверджений наказом Міністерства освіти і науки освіти України від 22.05.2018 № 516

  1. Нанаєва Тетяна, експерт з питань політики трансформації освіти з інформаційно-комунікаційних технологій "Хай-тек офіс Україна" (за згодою) — голова комітету
  2. Лісіна Віолетта, координатор соціального проекту «ІТ-Школяр» (за згодою) — секретар комітету
  3. Барановський Олексій, доцент кафедри інформаційної безпеки НГУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» (за згодою)
  4. Барна Ольга, доцент Тернопільського національного педагогічного університету, вчитель-методист Білобожницької ЗОНІ І-ІІІ ступенів Чортківського району Тернопільської області (за згодою)
  5. Богомолова Наталія, вчитель Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер», вчитель-методист, заслужений учитель України (за згодою)
  6. Вишегородських Марина, старший радник ради директорів Ciclum holdings (за згодою)
  7. Волинець Максим, менеджер з розвитку освітніх проектів в Україні, Грузії, Молдові Microsoft (за згодою)
  8. Григор'єв Сергій, директор комунального закладу освіти «Дніпровський ліцей інформаційних технологій при ДНУ ім. О. Гончара» Дніпровської міської ради (за згодою)
  9. Гугулі Микола, операційний директор IT Education Academy (за згодою)
  10. Дзюба Сергій, заступник директора навчально-виховного комплексу № 141 «ОРТ» м. Києва, засновник СТЕМ-Центру «Сократ» (за згодою)
  11. Домотенко Олена, менеджер програм корпоративної соціальної відповідальності CISCO в Україні та Азербайджані (за згодою)
  12. Заболотна Валерія, керівник освітніх проектів kFund, директор UNIT Factory (за згодою)
  13. Каплаушенко Ігор, директор ТОВ «Є підручники» (за згодою)
  14. Кузічев Микола , методист методичного центру управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради (за згодою)
  15. Кузьменко Андрій, спеціаліст підрозділу IBM Security (за згодою)
  16. Морзе Наталія, проректор з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності Київського університету імені Бориса Грінченка (за згодою)
  17. Попова Тетяна, голова ради Телеком палати України (за згодою)
  18. Почебут Максим, доцент кафедри мережевих технологій Національного університету «Києво-Могилянська академія» (за згодою)
  19. Скрипник Олексій, народний депутат України (за згодою)
  20. Ткаченко Олександра, Голова комітету з питань освіти Асоціації підприємств інформаційних технологій України (за згодою)
  21. Чернікова Людмила, проректор з навчально-методичної роботи комунального закладу "Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" Запорізької обласної ради (за згодою)
  22. Шнурко-Табакова Елліна, Голова громадської організації «Рада з інформбезпеки та кіберзахисту» (за згодою)
  23. Якимчук Олег, спеціаліст зі зв’язку з державними органами Google

Генеральний директор директорату дошкільної та шкільної освіти /підпис/ А. О. Осмоловський

Посилання Редагувати

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.