FANDOM


Перелік учасників Щорічної конференції Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства

м. Київ, 2-3 листопада 2018

Робоча група 1 «Демократія, права людини, належне управління і стабільність» Редагувати

  1. Алтухов Вадим, Донецька обласна ГО «Народний контроль»
  2. Барбелюк Світлана, БО БФ «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва»
  3. Беліцер Наталія, ГО «Інститут демократії імені Пилипа Орлика»
  4. Врабель Марія, ГО «Лабораторія законодавчих ініціатив»
  5. Глєбова Любов, ГО «Центр міжнародної безпеки і стратегічних студій»
  6. Дзундза Ростислав, ГО «Бюро соціальних та політичних розробок»
  7. Дроботун Віталій, ГО «Правозахисна організація «Права людини»
  8. Євдокимова Алла, Центр Прав Людини «Древо життя»
  9. Жернаков Михайло, Шиба Ірина, ГО «DEJURE Foundation»
  10. Золотухіна Вікторія, ГО «Громадський холдинг «Група впливу»
  11. Крижевський Андрій, ГО «Центр стратегічного партнерства»
  12. Кулик Маіна, Міжнародний благодійний фонд «Небайдужі»
  13. Левчук Тимур, ГО «Точка опори»
  14. Максак Геннадій, Рада зовнішньої політики «Українська призма»
  15. Мартинюк Віталій, ГО «Центр глобалістики «Стратегія ХХІ»
  16. Остапенко Анна, Громадська Спілка «Інноваційна Орхуська мережа територіальних громад України та міста Києва»
  17. Писаренко Антон, ГО «Інститут Євро-Атлантичного співробітництва»
  18. Покотило Олена, ГО «Жіночий антикорупційний рух»
  19. Поровська Віра, Всеукраїнська громадська організація «Жіночий консорціум України»
  20. Свідерська Наталія, ГО «Всеукраїнська демократична дія»
  21. Сушко Ірина ГО «Європа без бар’єрів»
  22. Тищенко Юлія, Український незалежний центр політичних досліджень
  23. Трюхан Вадим, ГО «Європейський рух України»
  24. Хилько Максим, Благодійний фонд «Ініціатива з дослідження східноєвропейської безпеки»
  25. Чабак Людмила, ГО «Сіверський інститут регіональних досліджень»
  26. Чистяков Сергій, ГО «Резус»
  27. Шевченко Леся, ГО «Фундація «Відкрите суспільство»
  28. Шуб Андрій, ГО «Львівське ставропігійське братство»

Робоча група 2 «Економічна інтеграція та зближення з політиками ЄС» Редагувати

  1. Акуленко Любов, ГО «Український центр європейської політики»
  2. Васильченко Галина, Громадський центр «Ділові ініціативи»
  3. Вишлінський Гліб, ГО «Центр економічної стратегії»
  4. Германюк Наталія, ГО «Протидії корупції «Майдан-Захід»
  5. Жих Віктор, ГО «Фортеця»
  6. Козловська Марина, ГО «Агро-екологічна сертифікація Київщини»
  7. Корявець Максим, ГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень»
  8. Коссе Ірина, ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій»
  9. Костюкевич Руслан, ГО «Регіональний центр євроінтеграційних проектів»
  10. Куропась Ірина, ГО «Інститут регіонального розвитку»
  11. Лебухорська Тетяна, ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку»
  12. Ночвай Володимир, ГС «Центр розвитку інновацій»
  13. Уваров Борис, ГО «Центр транскордонного співробітництва» (ЦТКС)

Робоча група 3 «Довкілля, зміна клімату та енергетична безпека» Редагувати

  1. Гаврилюк Руслан, ГО «Національний екологічний центр України»
  2. Голубовська-Онісімова Ганна, ВЕГО «МАМА-86»
  3. Гуменюк Олександра, ГО «Європейсько-українське енергетичне агентство» (ЄУЕА)
  4. Малькова Тамара, МБО ІЦ «Зелене досьє»
  5. Проців Галина, ГО «Екологічний клуб «Край»
  6. Резніков Юрій, Хмельницька обласна організація Українського товариства охорони природи
  7. Сухорябов Андрій, «Синергія», Центр партнерства та інновацій
  8. Щербина Сергій, Благодійний фонд «Майбутнє дітей – наша спільна мета»

Робоча група 4 «Контакти між людьми» Редагувати

  1. Животовський Олег, ГО «Європейський вибір»
  2. Жорнова Олена, ГО «Інститут консолідації і партнерства»
  3. Кіслова Лілія, МО «Реформація»
  4. Кульчицький Іван, ГО «Агенція Європейських Інновацій»
  5. Мінкін Ярослав, Молодіжна організація «Стан»
  6. Полівчак Оксана, Жіноча благодійна організація «Наші візії»
  7. Фесенко Лідія, ГО «Українська асоціація студентів»

Робоча група 5 «Соціально-трудова політика та соціальний діалог» Редагувати

  1. Борисов Олег, Профспілка працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України
  2. Верник Олег, Всеукраїнська незалежна професійна спілка «Захист праці»
  3. Внучко Світлана, Всеукраїнська професійна спілка працівників туристичної галузі, санаторно-курортної сфери та готельного господарства
  4. Волинець Михайло, Конфедерація вільних профспілок України (КВПУ)
  5. В'язовченко Анатолій, Всеукраїнський альянс профспілок
  6. Гаєва Тетяна, Харківська міська організація професійної спілки підприємців
  7. Дубровський Ігор, ГО «Центр соціальної безпеки та регіональних ініціатив»
  8. Жабінець Олександр, Всеукраїнська професійна спілка «СтолицяРегіони»
  9. Жорнова Ольга, ГО «Академія моніторингу і експертизи»
  10. Залога Галина, Профспілкова організація малого, середнього бізнесу та плавскладу «Єднання» в Дніпропетровській області
  11. Зюзіна Ольга, ГО «Інститут політичних та соціальноекономічних досліджень»
  12. Іваненко Олексій, Професійна спілка працівників вільного підприємництва України
  13. Мірошниченко Геннадій, Профспілка «Наше право»
  14. Рєпін Валерій, Харківська обласна організація професійної спілки підприємців
  15. Рой Вячеслав, Федерація професійних спілок працівників малого та середнього підприємництва України
  16. Сар'ян Дмитро, ТООП Національного форуму профспілок України в Запорізькій області
  17. Тимошенко Тетяна, Всеукраїнська федерація роботодавців в сфері туризму України
  18. Хмільовський Віктор, ГО «Спілка орендарів і підприємців України»
  19. Шилов Василь, Федерація профспілок України
  20. Ялпачек Олександр, Харківська міська організація Академії культурної спадщини Українського козацтва

Організації-спостерігачі Редагувати

  1. Колос Лариса, ГО «Київська школа рівних можливостей»
  2. Коробко Микола, ГО «Криворізьке міське правозахисне товариство»

Запрошені гості конференції Редагувати

  1. Ангел Георге, / George Angel Deputy Ambassador of Romania to Ukraine
  2. Вайдеманн Анніка, / Annika Weidemann Заступниця Голови Представництва Європейського Союзу в Україні / Deputy Head of the EU Delegation to Ukraine
  3. Вдовенко Юрій, Консультант з координації політики та розвитку інфраструктури підтримки МСП
  4. Винярчук Наталія, Координаторка донорів TI Україна
  5. Вялічка Владислав, / Uladzislau Vialichka Голова правління Білоруської національної платформи ФГС СхП, Генеральний директор Міжнародного консорціуму EUROBELARUS, співавтор реформи
  6. Гаряча Юлія, Керівник експертної групи з питань співробітництва в окремих секторах економіки Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції
  7. Головатюк-Унгуряну Юлія, В.о. керівника Фонду енергоефективності
  8. Іваніна Тетяна, Бюро гендерних стратегій і бюджетування
  9. Іванкевич Віктор, Заступник Співголови Національної ради від сторони органів виконавчої влади, Державний секретар Міністерства соціальної політики України
  10. Каплун Дмитро, Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції, Секретаріат Кабінету Міністрів України
  11. Климпуш-Цинцадзе Іванна, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції
  12. Козлов Андрій, Член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України
  13. Кольфюрст Флоріан, / Florian Kohlfürst Заступник Посла Австрії в Україні / Deputy Ambassador of Austria to Ukraine
  14. Кулаков Андрій, Програмний директор «Інтерньюз Україна»
  15. Левченко Катерина, Урядова уповноважена з питань гендерної політики
  16. Мальон Лілія, Начальник відділу з міжнародних питань та європейської інтеграції Національної комісії регулювання у сфері зв'язку та інформатизації
  17. Марченко Марія, Головний консультант Головного департаменту зовнішньої політики та європейської інтеграції Адміністрації Президента України
  18. Мовчан Вероніка, Директор з наукової роботи Інституту економічних досліджень та політичних консультацій
  19. Назаренко Денис, Фахівець програм з європейської інтеграції, Діксі Груп
  20. Ніцполь Світозар, Координаторка програм з розвитку молоді в ЮНІСЕФ Україна
  21. Опанасенко Аліна, Помічник-консультант н.д. Б.Тарасюка
  22. Петраков Ярослав, Генеральний директор директорату стратегічного планування, розвитку та європейської інтеграції Міністерства культури України
  23. Полуйко Василь, Заступник Міністра екології та природних ресурсів України
  24. Саєнко Сергій, Т.в.о. Директора Департаменту ЄС і НАТО Міністерства закордонних справ України
  25. Салахова Яна, Координаторка мережі «Ініціатива розмаїття», ГО «Театр для діалогу»
  26. Симонова Марія, Незалежна експертка
  27. Стефанішина Ольга, Директор Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції
  28. Сушко Олександр, Виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження»
  29. Тарасюк Борис, Народний депутат України, Глава Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї ЄС - Східні сусіди (ПА ЄВРОНЕСТ)
  30. Хаґстрьом Мартін, / Martin Hagström Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Швеція в Україні / Extraordinary and Plenipotentiary Ambassador of Sweden to Ukraine
  31. Чубик Андрій, Виконавчий директор Центру глобалістики «Стратегія XXI»
  32. Шимкус Марина, Начальник відділу оцінки впливу на довкілля Міністерства екології та природних ресурсів України
  33. Ярема Олександр, Заступник Міністра молоді і спорту України

Команда проекту «Громадська синергія» Редагувати

  1. Квашук Ольга, Менеджерка Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження»
  2. Литвиненко Ярослав, Комунікаційний менеджер проекту «Громадська синергія»
  3. Машталер Ольга, Секретар УНП
  4. Міщук Зоряна, Ключовий експерт проекту «Громадська синергія»
  5. Шульга Дмитро, Директор Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження», керівник проекту «Громадська синергія»
  6. Черняга Людмила, Координатор з організаційно-просвітницької діяльності проекту «Громадська синергія»

Див. також Редагувати

Посилання Редагувати

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.